Пн-Сб 9:00 - 20:00

Оцінити роботу

УКР

SPA для ваших зубчиків!

Відгукам та побажанням клієнтів ми приділяємо особливу увагу, адже вони дозволяють скласти чітку уяву про те, що Вас непокоїть. Розуміння Ваших турбот і тривог є неодмінною умовою підвищення якості послуг клініки. Ми щиро радіємо спілкуванню з Вами!

На всі запитання, що стосуються здоров`я зубів та догляду за ротовою порожниною, даємо вичерпні професійні відповіді.

Пропонуємо Вашій увазі відеоматеріал щодо процедури дентікюр, люб`язно наданий Катериною, однією з наших постійних клієнток. Катерина ділиться власним досвідом, демонструються елементи дентікюра, незамінної профілактичної SPA-процедури для всієї ротової порожнини.

 

Чому ми називаємо дентікюр SPA-процедурою?

 

Відповідь проста: дентікюр- сучасний професійний догляд найвищої якості. Він складається з цілого комплексу процедур, що у багатьох клініках пропонуються нарізно! Наші фахівці-пародонтологи Юлія Різник та Ірина Мацків мають переконливий досвід, що дозволив дійти висновку: лише завдяки комплексному підходу можна розв`язати проблеми наявності зубного нальоту, неприємного запаху з рота і потемніння зубів. До того ж дентікюр є необхідним та корисним для здоров`я ясен. Видаливши наліт, вдається ліквідувати подразнення ясен, що є профілактикою запального процесу, захворювання пародонтитом.

Подивіться відеоматеріал і долучайтеся до наших численних клієнтів, активних прибічників SPA-процедури для ротової порожнини. Чекаємо Вас на дентікюр!

 

Оцініть нашу роботу

зробіть наш сервіс ще краще

Ваше ім’я
Ваш е-мейл
Виберіть лікаря
Оцініть работу лікаря
Оберіть адміністратора
Оберіть асистента
Ви порекомендуєте нашу компанію рідним та близьким?
Залиште свій коментар

Дякуємо за відгук

Виникла помилка

Будь-ласка, спробуйте трохи пізніше.