Мы работаем с 9 до 21 все дни,
кроме воскресенья. Звоните +380 44 229 30 30, +380 96 535 30 30, +308 63 535 30 30, +380 95 295 30 30 Киев, ул. Лисковская, 16 (см. карту)

Сан.-епідем.режим

Ваше здоров’я – найважливіша цінність. Для Вашої безпеки передбачена і розроблена система профілактики та захисту.

Одним з пріоритетних напрямків є забезпечення жорсткого епідеміологічного контролю, виключаючого інфікування в процесі лікування, який контролюється районною та місцевою санепідемстанцією.

Безпека пацієнтів і персоналу найважливіше за все!

Дезінфекція та стерилізація проводяться згідно з нормативним документом «Тимчасові медичні вказівки по організації дезінфекційного та стерилізаційного режимів в стоматологічних установах», який затверджений Головним Державним Санітарним Лікарем м.Київ.

Згідно з міжнародними нормами та стандартами, в рамках програми «АнтиСПІД» нами використовуються потужні антисептичні засоби. В клініці використовуються одноразові витратні матеріали. Персонал регулярно проходить медичний огляд, працює в масках та захисних окулярах, ретельно миє руки під проточною водою з подальшою обробкою антисептичним засобом перед та після кожного пацієнта, і завжди кожного разу вдягає стерильні нітрилові медичні печатки, носить змінний одяг та взуття, а клієнтам пропонуються спеціальні бахіли.

Використовується сучасна система обробки інструментів, яка дозволяє уникнути небезпеки зараження гепатитом, СПІДом та іншими небезпечними інфекціями.Все приміщення та обладнання обробляються, а інструменти знезаражуються дезінфікуючим розчином фірми «BODE Chemie» (Німеччина), проходять ультразвукову очистку та стерилізуються в сухожаровій шафі при температурі 180°

Ми чітко дотримуємось сурових стандартів інфекційного контролю, оскільки ми турбуємось про Ваше здоров’я та благополуччя!